Postbus 2585 8901 AB Leeuwarden e:

 

Contact

Popfabryk
Postadres
Postbus 2585
8901 AB Leeuwarden

Bezoekadres
Achter de Hoven 21
8933 AG Leeuwarden

info@popfabryk.nl
www.facebook.com/PopfabrykProductiehuisFryslan

Kamer van Koophandel: 01126303

We zijn per mail bereikbaar op:

Paul Giesen (zakelijk leider)
paul@popfabryk.nl

Desiré Hindriks (administratie)
desire@popfabryk.nl

Bente Hout (communicatie/ internationaal)
bente@popfabryk.nl

Denise Amber (beeldmaker)
denise-amber@popfabryk.nl

Jochem Knoef (creatief producent)
jochem@popfabryk.nl

Marinthe de Hek (creatief producent)

Jan Kleefstra (creatief producent)

Sjoerd Vriesema (projectleider)
info@wurdspoken.nl

Evelyn Andoh (projectleider)
evelyn@upnorth-lab.nl

Laurens van der Meulen (projectleider)
laurens@platformpopcultuur.frl

Theo van der Veer (projectleider)
info@friesevinylclub.nl

Schrijf je in voor de Popfabryk nieuwsbrief